درسهايي از قهرماني واليبال كشور براي توسعه صنعت

مقاله اي جديد از آقاي سوزنچي در خصوص درسهايي كه مي‌توان از قهرماني تيم واليبال نوجوانان كشورمان براي توسعه صنعت در كشور گرفت.
اين نوشته در آدرس زير قابل دسترسي است
http://www.sharifnews.com/?23550

/ 2 نظر / 16 بازدید
آرش ميم

مطلب جالب است بخصوص آنالوژی استفاده شده نو و بکر است و خواننده غیر متخصص را جذب می کند. همينطور تيتر خیلی خوب انتخاب شده و کنجکاوی خواننده را برای خواندن مطلب برمي انگيزد. ابراهیم عزیز! اگر من بجای تو بودم به دولتی بودن اقتصاد و ورزش هم اشاره می کردم و با استفاده از پارامترهای ورزشی که برای خوانندگان آشنا هستند سعی می کردم تا مطالبی را در مورد صنعت القا کنم. علاوه بر این اگر من بجای تو بودم مطلب را در همینجا (وبلاگ سیاستگذاری) چاپ می کردم و در وبسایت های دیگر بدان لینک می دادم. درست است که اینجا هنوز مخاطب چندانی ندارد اما با درج همین گونه مطالب است که مخاطب پیدا خواهد کرد. موفق باشی

آرش ميم

چند پيشنهاد برای بهتر شدن وبلاگ دارم که بطور خلاصه ليست می کنم: ۱. بنر وبلاگ (مستطيل بالا) می تواند رنگ بهتری داشته باشد (خاکستری یا سبز روشن؟) و نيز شامل یک تیتر جذابتر و يک سوتيتر باشد که با فونت کوچکتر تيتر اصلی را توضيح می دهد. مثلا تیتر اصلی می تواند باشد: راهبرد یا مثلا کنکاش؛ و سوتیتر می تواند باشد: جستارهایی در سیاستگذاری علم و تکنولوژی ۲. مطالبی که به مطلب دیگری در یک سایت دیگر لینک می دهند می توانند در قسمت لینک های روزانه آپلود شوند ۳. نویسنده هر مطلب باید امضای خود را داشته باشد. در سه مطلب اخیر همه مطالب با یک امضا (سیاستگذاری علم و تکنولوژی) امضا شده اند ۴. از نویسندگان خواسته شود که مطالب خود را با یک فونت مشخص (مثلا تاهومای ۸) بنویسند تا هماهنگ باشد ۵. در قسمت نویسندگان (زیر عکس سمت راست وبلاگ) لیست اسامی بچه ها (آنهایی که علاقمندند) بیاید و عکس هم با یک عکس دستجمعی از بچه ها جایگزین شود ۶. در مطلب دوم (۱۱ شهریور) تیتر دوبار آمده است و قسمتهایی از نوشتار قابل خواندن نیست!